Katalog

Prezentujemy listę artystów, których na Państwa życzenie jesteśmy w stanie zaprosić.

— DJ —

  • Aleksander de Roy (Szczecin)
  • DJ Mitch (Trójmiasto)
    — Improwizacje sceniczne —
  • Arkadiusz Pan Pawłowski (Trójmiasto)
  • Dariusz Ratajczak (Poznań)
  • Grupa Improwizacji Scenicznych Stereo (Poznań)
  • H Arcyteatr K (Olsztyn)
  • Kabaret Pod Napięciem (Trójmiasto)
  • Kabaret PUK (Kraków)
  • Michał Juszczak (Wrocław)
  • Piotr Splin (Trójmiasto)
  • Szymon Kabaciński (Trójmiasto)
  • Teatr Improwizacji Jesiotr (Wrocław)
  • Tomasz Biskup (Kraków)
    — Kabarety —
  • Arkadiusz Pan Pawłowski (Trójmiasto)
  • Galaxar (Trójmiasto)
  • Grupa Kamerowani (Trójmiasto)
  • H Arcyteatr K (Olsztyn)
  • Kabaret Amelijush (Bytom)
  • Kabaret Czołówka Piekła (Poznań)
  • Kabaret Czwarta Fala (Kielce)
  • Kabaret Ententa (Katowice)
  • Kabaret Nomen Omen (Kraków)
  • Kabaret Oko (Bydgoszcz)
  • Kabaret PKS (Puławy)
  • Kabaret Pod Napięciem (Trójmiasto)
  • Kabaret PUK (Kraków)
  • Kabaret Yroż (Żory)
  • Krzysztof Skiba (Trójmiasto)
  • Magdalena Kubicka (Kraków)
  • Paweł Górka (Bydgoszcz)
  • Tomasz Biskup (Kraków)
    — Konferansjerzy —
  • Arkadiusz Pan Pawłowski (Trójmiasto)
  • DJ Mitch (Trójmiasto)
  • Filip Puzyr (Trójmiasto)
  • Kabaret Pod Napięciem (Trójmiasto)
  • Krzysztof Skiba (Trójmiasto)
  • PaPu Entertainment (Trójmiasto)
  • Stand Up Kraków (Kraków)
  • Tomasz Biskup (Kraków)
    — Pozostałe —
  • Patryk Stefanowski (Somonino)
  • Paweł Górka (Bydgoszcz)
    — Raperzy —
  • The Ostprausters (Trójmiasto)
    — Sport —
  • Filip Puzyr (Trójmiasto)
  • Sylwia Reichel (Trójmiasto)
    — Stand-Uperzy —
  • Dariusz Ratajczak (Poznań)
  • Filip Puzyr (Trójmiasto)
  • Jazda Stand Up (Trójmiasto)
  • Magdalena Kubicka (Kraków)
  • Michał Juszczak (Wrocław)
  • Paweł Górka (Bydgoszcz)
  • Piotr Splin (Trójmiasto)
  • Stand Up Kraków (Kraków)
  • Szymon Kabaciński (Trójmiasto)
  • Tomasz Biskup (Kraków)
  • Tomasz Waberski (Gdynia)
    — Wokaliści —
  • Mnich (Bydgoszcz)
    — Youtuberzy —
  • Arkadiusz Pan Pawłowski (Trójmiasto)
  • Grupa Kamerowani (Trójmiasto)
  • InFEQ (Trójmiasto)
  • Kabaret Czwarta Fala (Kielce)
  • LukasTV (Lublin)
  • Michał Juszczak (Wrocław)
  • OKJW (Trójmiasto)
  • Sodowaty (Żukowo)
    — Zespoły muzyczne —
  • Ania Wyszkoni symfonicznie
  • Big Cyc (Trójmiasto)
  • Coma symfonicznie
  • Czerwone Gitary symfonicznie
  • Galaxar (Trójmiasto)
  • Grupa Kamerowani (Trójmiasto)
  • Kabaret Pod Napięciem (Trójmiasto)
  • Kabaret Yroż (Żory)
  • KOMBI (Trójmiasto)
  • Lady Pank symfonicznie (Wrocław)
  • Last of the real
  • MIG (Pruszkowo)
  • New Collective (Łódź)
  • Rezerwat
  • Ronald Evenwood (Trójmiasto)

    … katalog jest w trakcie uzupełniania